O mnie

Cześć, jestem Iga!

Jestem rodowitą Gnieźnianką i absolwentką UAM. Po skończeniu studiów w 2008 roku, nie dane było mi pozostać w Polsce zbyt długo i na początku roku 2009 wyjechałam do Danii.   

Okazało się, że znalazłam swoje miejsce na ziemi. Tu założyłam rodzinę i osiadłam na stałe. Zawsze też kochałam podróże i zanurzanie się w miejsca, które odwiedzam. Tak było też z Danią.  Danię kocham dziś za spokojne życie, łatwy dostęp do natury i ogromny szacunek do Made in Denmark.   

Z czasem miłość do kraju klocków Lego, z jej wszelkimi plusami i minusami, stała się tak duża iż zaowocowało to powstaniem bloga, a po 4 latach pomysłem na własną firmę. Od roku 2023 tworzę dla Ciebie, dla Was indywidualne i zrównoważone plany podróży.  

Dania małym krajem jest, ale jej bogactwo kulturowe i historyczne za to ogromne!  Zapraszam Cię dlatego do mojego świata, w którym znajdziesz wszystko od słynnego duńskiego hygge po wspaniałą kuchnię, architekturę, rowerowego love, tysiące kilometrów plaż i spokojnych wód w zatokach, pastelowe zachody słońca oraz miłość dla poszanowania natury i otaczającego nas środowiska!

Co mnie wyróżnia:

14 lat w branży

14 lat w branży

Biegle mówię po duńsku

Biegle mówię po duńsku

Sprawdzone informacje

Sprawdzone informacje

Podróżniczka z pasją

Podróżniczka z pasją

2023 © Green Travels Denmark | made with by fajne studio kreatywne

Zamknij